Kariera

Dlaczego w Intebuco Polska?

Twoja kariera w Intebuco Polska oznacza pracę w zespołach specjalistów realizujących szereg projektów oraz przede wszystkim poszerzanie Twoich kompetencji związanych z projektowaniem oprogramowania czy administracją systemami. Osobom zainteresowanym doradztwem i sprzedażą oferujemy możliwość rozwoju w kierunku sprzedaży najnowocześniejszych rozwiązań IT obecnym, jak i przyszłym Klientom.

Poszukujemy osób z pasją, które chcą się rozwijać zawodowo przy realizacji ambitnych i ciekawych projektów dla naszych Klientów.

Zasady rekrutacji

Rekrutacja jest dla nas dialogiem z potencjalnymi pracownikami, poprzez który zarówno kandydat, jak i my sami szukamy wspólnie odpowiedzi na pytanie: Czy chcemy ze sobą współpracować?

  • Jeżeli zainteresują Cię poniżej zamieszczone oferty pracy w Intebuco Polska Sp. z o.o. wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres wskazany przy danej ofercie, wskazując stanowisko pracy o które się ubiegasz.
  • Jeżeli Twoja aplikacja nas zainteresuje, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.
  • Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

Zrób praktyki lub staż w Intebuco Polska!

Wiemy, że od kandydatów na stanowiska pełno-etatowe wymagane jest odpowiednie doświadczenie, którego studenci nie zdobędą na uczelni. Dlatego zarówno praktyki, jak i staże adresujemy do osób uczących się, które są zainteresowane rozwojem w szeroko pojętym IT. Aplikacje dotyczące praktyk powinny zawierać: CV ze zdjęciem, możliwe terminy praktyk oraz opis zainteresowań zawodowych.

Kogo obecnie szukamy?


Stażysta oraz praktykant

Jeśli studiujesz informatykę (lub kierunek pokrewny), chcesz poszerzyć swoją wiedzę zdobytą w trakcie studiów o realne wyzwania i problemy, a przy tym zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia oraz lubisz pracę w zespole, to szukamy właśnie Ciebie.

Samodzielny księgowy

Jeżeli masz doświadczenie w księgowości i rachunkowości, szukasz pracy na pełny etat i jesteś odpowiedzialną osobą, a prowadzenie i rozliczenie firmy nie stanowi dla Ciebie problemu - sprawdź naszą ofertę.

Asystent/Asystentka Zarządu

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową organizację pracy biura. Przede wszystkim nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i obiegiem dokumentów w ramach Spółki.

Konsultant ds. systemów zarządzania

Poszukujemy pracownika do działu wdrożeń oprogramowania wspomagającego zarządzanie systemami ERP. Zakresem obowiązków nowego pracownika będzie początkowo asysta, a następnie samodzielna praca w dziale wdrożeń systemów ERP.

Created By Logo Intebuco Sp. z o.o.