KARIERA

Dlaczego w Intebuco Polska?

Twoja kariera w Intebuco Polska oznacza pracę w zespołach specjalistów realizujących szereg projektów oraz przede wszystkim poszerzanie Twoich kompetencji związanych z projektowaniem oprogramowania czy administracją systemami. Osobom zainteresowanym doradztwem i sprzedażą oferujemy możliwość rozwoju w kierunku sprzedaży najnowocześniejszych rozwiązań IT obecnym, jak i przyszłym Klientom.

Poszukujemy osób z pasją, które chcą się rozwijać zawodowo przy realizacji ambitnych i ciekawych projektów dla naszych Klientów.

Zasady rekrutacji

Rekrutacja jest dla nas dialogiem z potencjalnymi pracownikami, poprzez który zarówno kandydat, jak i my sami szukamy wspólnie odpowiedzi na pytanie: Czy chcemy ze sobą współpracować?

  • Jeżeli zainteresują Cię poniżej zamieszczone oferty pracy w Intebuco Polska Sp. z o.o. wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres wskazany przy danej ofercie, wskazując stanowisko pracy o które się ubiegasz.
  • Jeżeli Twoja aplikacja nas zainteresuje, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.
  • Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

Zrób praktyki lub staż w Intebuco Polska!

Wiemy, że od kandydatów na stanowiska pełno-etatowe wymagane jest odpowiednie doświadczenie, którego studenci nie zdobędą na uczelni. Dlatego zarówno praktyki, jak i staże adresujemy do osób uczących się, które są zainteresowane rozwojem w szeroko pojętym IT. Aplikacje dotyczące praktyk powinny zawierać: CV ze zdjęciem, możliwe terminy praktyk oraz opis zainteresowań zawodowych.

Kogo obecnie szukamy?


Konsultant ds. systemów zarządzania

Poszukujemy pracownika do działu wdrożeń oprogramowania wspomagającego zarządzanie systemami ERP. Zakresem obowiązków nowego pracownika będzie początkowo asysta, a następnie samodzielna praca w dziale wdrożeń systemów ERP.

Asystent/Asystentka Zarządu

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową organizację pracy biura. Przede wszystkim nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i obiegiem dokumentów w ramach Spółki.

Samodzielny księgowy

Jeżeli masz doświadczenie w księgowości i rachunkowości, szukasz pracy na pełny etat i jesteś odpowiedzialną osobą, a prowadzenie i rozliczenie firmy nie stanowi dla Ciebie problemu - sprawdź naszą ofertę, może to właśnie Ciebie szukamy.

przejdź do oferty

Stażysta oraz praktykant

Jeśli studiujesz informatykę (lub kierunek pokrewny), chcesz poszerzyć swoją wiedzę zdobytą w trakcie studiów o realne wyzwania i problemy, a przy tym zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia oraz lubisz pracę w zespole, to szukamy właśnie Ciebie.

przejdź do oferty
Created By Logo Intebuco Sp. z o.o.