NOWOŚĆ! IACS ALCO ACCESS CONTROL POINT

image/svg+xml
16 wrzesień
2017

iACS Alco Access Control Point (iACS Alco ACP) to jedyne na polskim rynku urządzenie, charakteryzujące się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością i służące do masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości. Automat jest swoistym uzupełnieniem alkomatów bramkowych i dopełnia system pomiaru trzeźwości iACS Alco. Dzięki czemu zapewnia jeszcze lepszą ochronę przed osobami nietrzeźwymi na terenie zakładu pracy, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo pozostałych pracowników i znacząco podnosi standard i jakość wykonywanej pracy.

iACS

System kontroli dostępu iACS ogranicza dostęp do pomieszczeń i stref w wybranym obiekcie, dopuszczając jedynie osoby upoważnione, korzystające z personalizowanych identyfikatorów.

przejdź do iACS

Punkt kontrolny iACS

iACS Alco Access Control Point (iACS Alco ACP) to jedyne na polskim rynku urządzenie, charakteryzujące się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością i służące do masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości.

przejdź do Punkt kontrolny iACS

SYSTEM BRAMKOWEJ KONTROLI TRZEŹWOŚCI PRACOWNIKÓW ALKO IACS W ZARMEN SP. Z O.O.


Od lutego br. pracownicy spółki ZARMEN Sp. z o.o. należącej do Grupy Kapitałowej ZARMEN dwa razy dziennie będą poddawani kontroli trzeźwości, dzięki wdrożonemu systemowi alko iACS. Partnerem technologicznym programu została spółka Intebuco Polska, wiodącego integratora usług dla biznesu w Polsce.

czytaj wpis...

Alkomat bramkowy

System bramkowego pomiaru trzeźwości to innowacyjne rozwiązanie służące masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości.

przejdź do Alkomat bramkowy
Created By Logo Intebuco Sp. z o.o.