System Bramkowej Kontroli Trzeźwości Pracowników alko iACS w ZARMEN Sp. z o.o.

#intebuco, #iasc, #trzeźwość, #zarmen
20 luty
2017

Od lutego br. pracownicy spółki ZARMEN Sp. z o.o. należącej do Grupy Kapitałowej ZARMEN dwa razy dziennie będą poddawani kontroli trzeźwości, dzięki wdrożonemu systemowi alko iACS. Partnerem technologicznym programu została spółka Intebuco Polska, wiodącego integratora usług dla biznesu w Polsce.

System bramkowego pomiaru trzeźwości to innowacyjne rozwiązanie służące masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości podkreśla Przemysław Sondej, Prezes Intebuco Polska Sp. z o.o.iACS Alko gwarantuje pełną ochronę przed osobami nietrzeźwymi na terenie zakładu pracy, przez co zwiększa bezpieczeństwo innych pracowników oraz podnosi standardy i jakość wykonywanej pracy - dodaje Sondej.

Infografika obrazująca działanie iACS.

Alkomat bramkowy jest szybkim i wysoce wiarygodnym testerem, bazującym na sensorze elektrochemicznym stosowanym m.in. w urządzeniach używanych przez policję. Skutecznie weryfikuje stan trzeźwości pracowników zarówno przychodzących, jak i wychodzących z miejsca pracy. Podwójne badanie pozwala wychwycić osoby spożywające alkohol w trakcie pracy, a tym samym ogranicza możliwość wystąpienia wypadku z udziałem osób nietrzeźwych.

Pracownik zapoznający się z iACS.

System iACS Alko został opracowany i jest stale rozwijany przez partnera technologicznego GRUPY ZARMEN, integratora usług dla biznesu firmę Intebuco Polska Sp. z o.o., która dostarcza najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań informatycznych do zwiększenia efektywności prowadzenia biznesu.

Zgłoś się na staż lub praktyki w Intebuco Polska


Czy interesujesz się informatyką, oprogramowaniem, sieciami i wszystkim co związane z komputerami? A może widzisz swoją przyszłość w consultingu lub analizie danych? Być może masz już za sobą pierwsze doświadczenie w branży IT i chcesz zdobyć nowe? Mamy dla Ciebie super ofertę! Chcemy zaoferować Ci wakacyjny staż lub praktyki.

zobacz więcej

REMAK z iTOOLS Narzędziownia


Należąca do Grupy Kapitałowej ZARMEN spółka REMAK S.A. podpisała umowę na dostarczenie, uruchomienie i pełne utrzymanie systemu zarządzania narzędziownią oraz jej wyposażeniem, przy pomocy oprogramowania iTOOLS Narzędziownia. Za kompleksowe wdrożenie systemu we wszystkich budynkach należących do spółki odpowiedzialna jest Intebuco Polska Sp. z o.o.

zobacz więcej

Uruchomienie multimedialnego serwisu informacji pracowniczej – iTV dla GRUPY ZARMEN


W styczniu 2016 r. Grupa Kapitałowa Zarmen pilotażowo uruchomiła system iTV w pięciu Spółkach należących do Grupy. Docelowo ma on objąć swoim zasięgiem wszystkie dwanaście firm.

zobacz więcej
Created By Logo Intebuco Sp. z o.o.